נניח שיש לכם עסק קטן עם מוצר או שירות מדהים, אנשי צוותי השירות והמכירות שלכם מדהימים, והשיווק העוצמתי והאסטרטגי שלכם מזמנים לכם לקוחות שכל הזמן נכנסים לאתר.
רוב הסיכויים שהגולשים שלכם נמצאים במרחק של הקלקת עכבר אחת ממעבר לאתר המתחרה בכם. לכן, אתם חייבים חברת אחסון אתרים אמינה שתספק לגולשים המגיעים לאתרכם חוויית רכישה מקוונת יוצאת דופן. הכול מתחיל באתר עסקי שמתפקד כמו שצריך על שרת אחסון יציב, המבטיח חוויית משתמש מהנה וזמני השבתה מועטים וקצרים ככל הניתן. בין אם אתם כרגע מעלים לאוויר אתר עסקי חדש לגמרי או שאתם מתפעלים אתר עסקי קיים, קיימות חמש תכונות מרכזיות שאותן חשוב לזכור בעת חיפוש שרת אחסון או חברת אחסון אתרים.

1. אבטחת האתר

על רקע האירועים של השנים האחרונות, מתקפות סייבר או פריצה לצורך גניבת מידע פרטי של לקוחות, האבטחה צריכה להימצא בראש סדרי העדיפויות שלכם בעת חיפוש אחר חברת אחסון אתרים. זאת מאחר והתקפות סייבר עלולות לגרום לאתר שלכם לקרוס, או לסכן את המידע הפרטי של הלקוחות שלכם.

בעת בחירת שרת אחסון, חפשו שרת התומך בטכנולוגיית ההצפנה בכל מקטעי התעבורה. הדבר יבטיח לגולשי אתרכם תקשורת מוצפנת והוגנת מפני האקרים המעוניינים בנתונים שלא שלהם.

2. גיבוי האתר

תשכחו מ”אבטחה” שמגיעה ללא פתרונות גיבוי. במקרים בהם האתר שלכם יותקף, תרצו לוודא שכל התוכן שבו מגובה וזמין לשחזור, כך שתוכלו לשוב לפעילות תוך פרק הזמן הקצר ביותר האפשרי.

טיפ 

העדיפו גיבוי מרוחק, מכיוון שהוא מאפשר לכם לשחזר את הדאטה באופן מקוון ובאופן מיידי. זה מתייחס גם לגיבוי הנתונים שלכם, וגם לגיבוי הנתונים של חברת האחסון, במקרה שמתרחש משהו בשרת.

3. ניטור השרת

כשאתם מחפשים חברת אחסון אתרים, תשאלו על אפשרויות הניטור המובנים אותם מציעה החברה. כדי לבדוק את העומסים על האתר, הכלים צריכים לספק נתוני-אמת בכל רגע ולהיות נגישים לכם.

טיפ 

חפשו חברת אחסון שמציעה קונטרול פאנל קל לשימוש, שיאפשר לכם לא רק לטפל בכל מה שקשור לאתרכם, אלא גם מאפשר שימוש בכלי האופטימיזציה למנועי חיפוש.

4. תמיכה טכנית

אומרים שהאינטרנט לעולם אינו ישן, כך שתמיכה טכנית חיונית לא רק לכם, בעלי האתר, אלא גם לגולשים מרחבי העולם. בחרו חברת אחסון המעסיקה אנשי שירות לקוחות מקצועיים הזמינים לענות על שאלותיכם בכל עת, בשפה שאותה אתם דוברים.

טיפ 

בררו לגבי זמני ההמתנה הממוצעים בעת פתיחת קריאה בטלפון, ועל אפיקי התמיכה הנוספים אותה מציעה החברה, בווטסאפ, בצ’ט או בדוא”ל.

5. סקלאביליות

אם אתם מתכוונים לגדול (ומי לא?) העדיפו חברת אחסון אתרים שמסוגלת לצמוח יחד עם העסק שלכם. שאלו את חברת אחסון האתרים בנוגע להתחייבותה ל-Uptime (ככל שהמספר שתקבלו קרוב יותר ל-99%, זה טוב יותר עבורכם).

טיפ של מומחה

היכולת להתחייב ל-Uptime גבוה מבוססת על יכולותיהם האמינות של השרתים ועל תמיכה, לכן, חפשו חברות אחסון אתרים המומלצות על ידי לקוחות רציניים.

מאושרים על ידי לקוחות מכובדים.

בניית אתר עסקי עשויה להיות עניין פשוט למדי, אבל, היא תצליח לגמרי רק אם חברת האחסון שלכם תספק לכם את כל מה שדרוש לכם לצורך הפעלת אתר יעיל. את כל הנתונים הללו, חשוב מאד לבדוק, לברר ולהשוות, לפני קבלת ההחלטה על התקשרות עם חברה זו או אחרת.

על הכותב
אור פיאלקוב, בן 37, מייסד ומנכ”ל פיאלקוב דיגיטל. מומחה בשיווק דיגיטלי, מעביר סדנאות והרצאות בנושא שיווק בעזרת כלים מתקדמים לחברות וליחידים. הבעלים של EasyCloud – אחסון אתרי וורדפרס, חברה שמביאה את עולם אחסון אתרים בענן בעזרת Cloudways לכל אחד, דרך חברות אחסון הענן הגדולות בעולם עם ממשק נוח, אבטחת אתרים מקסימלית ומחיר מעולה

רונן וינשטוק

רונן וינשטוק

רונן וינשטוק עוסק בקידום אתרים אורגני SEO. יועץ לעסקים וחברות ומומחה לניהול מוניטין ברשת.

צרו איתי קשר

למידע ומאמרים נוספים

קידום אתרים לעסקים קטנים

מהם עסקים קטנים? עסקים קטנים הם רוב העסקים במדינה. בדרך כלל מדובר בעסק שיש בו החל מאדם אחד ועד עסקים של כמה עובדים שהם בעיקר

מקדם אתרים

מקדם אתרים הוא לא מקצוע פורמלי שלומדים באוניברסיטה אלא מקצוע שאפשר ללמוד במכללות פרטיות או לבד. המקצוע דומה לאיש יחסי ציבור שמלווה עסקים אלא שכאן

ייעוץ לנוכחות באינטרנט

איך המצאות נכונה ברשת האינטרנט משפיעה על התדמית של העסק כיום כל עסק צריך להיות קיים ברשת האינטרנט. הרבה עסקים גם משווקים את עצמם ברשת.