מה זה קמפיין בפייסבוק ולמה כדאי להשקיע בכך? 

לא מעט אנשים בישראל בחרו לנהל עסקים עצמאיים וחלק מאתנו יודעים לומר שזה לא פשוט בכלל. אנחנו נלחמים כדי לשרוד ורוצים לעשות הכול כדי שעוד ועוד לקוחות יפנו דווקא אלינו, אך נשאלת השאלה: איך עושים זאת? והאם יש דרך טובה יותר מאחרות לביצוע המשימה? חשוב שתדעו: אם עד היום ניסיתם לשווק את העסק שלכם רק בדרכים אחרות ולא התייחסתם לפייסבוק, הגיע הזמן שתעשו זאת. ניהול של קמפיין מוצלח בפייסבוק יכול הרבה פעמים להשפיע על עתיד העסק בצורה משמעותית ביותר. לכן, אם אפשר לעשות זאת וכך ליהנות מתוצאות טובות, למה לחשוב פעמיים?

איך עושים בפועל קמפיין בפייסבוק?

ניהול של קמפיין מוצלח בפייסבוק דורש תכנית עבודה ברורה ולכן לא כל אחד יוכל לעשות זאת עבורכם. מעבר לכך שצריך תכנית, צריך גם זמן פנוי, כך שאם לרגע חשבתם לעשות זאת בעצמכם, כדאי שתחשבו על כך שוב. האם יש לכם את הזמן הפנוי לכך? והאם אתם מכירים את כל שיטות הפרסום והשיווק שהיום פייסבוק מעמיד לרשותנו? התשובה היא בדרך כלל לא. לכן, אם ננסה לענות על השאלה איך עושים קמפיין בפייסבוק, אנחנו נראה שהדרך הכי טובה שיש היא לבחור איש מקצוע שעוסק בתחום הזה. מי שמכיר את פייסבוק ואת הנושא של קמפיין ברשת החברתית הזאת יידע לרתום את כל היתרונות שלה לצרכים שלכם. לכן, אם אתם לא רוצים להרגיש שבזבזתם את הזמן שלכם, רצוי שתבחרו כבר עכשיו חברה לקמפיין מוצלח בפייסבוק. קמפיין בפייסבוק שנעשה בעזרת המומחים מוביל תמיד לתוצאות טובות, מה שאומר שבלי שתשימו לב, מהר מאוד עוד ועוד אנשים יפנו אליכם. הם ירצו לדעת מה יש לכם להציע וירצו לקבל מכם שירות, כך שבסופו של דבר לא תצטערו על כל ההשקעה הזאת, מה גם שזה לא חייב להיות מאוד יקר. 

בחירת מנהלי הקמפיין

חושבים על קמפיין בפייסבוק ורוצים ליהנות מתוצאות מוצלחות? כדאי שתבדקו במי אתם בוחרים. המומחים שיהיו אמונים על ניהול הקמפיין שלכם צריכים להיות מנוסים, מקצועיים וגם להיות מסוגלים להציג בפניכם הצלחות שהיו להם עם לקוחות אחרים. לגבי המחירים, אתם יכולים להיות בטוחים שאם תדברו עם שלוש חברות שונות שמציעות את השירות הזה – תקבלו שלוש הצעות מחיר מגוונות. לכן יש טעם לבדוק גם את העניין הזה, כי מי אמר שאתם צריכים לשלם על ניהול הקמפיין שלכם בפייסבוק סכום אסטרונומי? בעתיד בהחלט יהיו פעולות שתוכלו לעשות לבד כדי לתחזק את הקמפיין וכדי להמשיך את פעולות השיווק השונות, אך בהתחלה בהחלט כדאי לשלם על שירות בתחום הזה. אתם תראו שלא תצטערו על כך כי מהר מאוד עוד ועוד אנשים יפנו אליכם לצורך קבלת השירות שהעסק שלכם מציע. 

רונן וינשטוק

רונן וינשטוק

רונן וינשטוק עוסק בקידום אתרים אורגני SEO. יועץ לעסקים וחברות ומומחה לניהול מוניטין ברשת.

צרו איתי קשר

למידע ומאמרים נוספים

קניית קישורים איכותיים

קידום אורגני בגוגל בנוי על כמה דברים: 1.תוכן טוב באתר שנעשה אחרי מחקר מילים מקיף 2.אתר שבנוי בצורה טובה מבחינת מבנה שקל לגלוש בו ולמצוא

קידום אתרים לעסקים קטנים

מהם עסקים קטנים? עסקים קטנים הם רוב העסקים במדינה. בדרך כלל מדובר בעסק שיש בו החל מאדם אחד ועד עסקים של כמה עובדים שהם בעיקר